top of page
Zoeken

Wij nemen nieuwe patiënten aan!

Bijgewerkt op: 4 dec. 2023

Ben jij op zoek naar een nieuwe tandarts in Groningen? Dan ben je bij ons aan het juiste adres! Wij nemen namelijk nog nieuwe patiënten aan.


Over Tandartspraktijk Van Kempen

In onze tandartspraktijk staat elk lid van het team voor je klaar om ervoor te zorgen dat we je de beste zorg kunnen geven die je nodig hebt. Door duidelijke communicatie over alle aspecten van de mondzorg willen we onze patiënten motiveren op de juiste manier voor hun mond te zorgen.


We nodigen je graag uit om onze service en enthousiasme te komen ervaren.


Zien wij jou binnenkort bij ons in de praktijk?


Inschrijven kan eenvoudig via de volgende link: https://www.tandartspraktijkvankempen.nl/inschrijven


Team Tandartspraktijk Van KempenRecente blogposts

Alles weergeven

Nieuwe tandartsen

Met veel plezier en trots kondigen we aan dat ons team vanaf 1 maart tandarts Jantien de Beus heeft verwelkomd en dat vanaf 1 juni Jarno Hakkers ons team komt versterken. Jantien en Jarno zijn niet al

Comentários


bottom of page